Hangi il ya da ilçelere taşıma yapıyorsunuz?

İstanbul içi öncelikli çalışma bölgemizdir. ihtiyacınıza ve talebinize göre farklı illere de taşıma yapmaktayız.

Fiyatları belirleyen faktörler nelerdir?

Nakliye fiyatlarını belirleyen bir çok faktör vardır. Bunlar; taşınacak eşyanın boyutu, kilosu, kaç parça olduğu, nereden alınıp nereye taşınacağı, eşyaların alınacağı ve taşınacağı mahalin durumu, mahalde merdiven olup olmadığı, taşıma sırasında kullanılabilecek bir asansör olup olmadığı, eşyanın taşınması için vinç kullanılmasının gerekip gerekmediği gibi bir çok neden nakliye fiyatını doğrudan etkilemektedir.

Adımın kullanılmasını istemiyorum, gizli kalması mümkün mü?

Ender Nakliye olarak müşteri gizliliğine %100 önem vermekte olup, sanat camiamızdan adını veremeyeceğimiz bir çok referans sanatçı müşterimiz bulunmaktadır.

Resmi tatil günleri de taşıma yapıyor musunuz?

İhtiyacınız doğrultusunda haftanın 7 günü, günün 24 saati tatil/resmi tatil gözetmeksizin nakliye işlemleriniz için çözüm ortağınız olabiliriz.

Taşıma sırasında eşyam zarar görür ya da kullanılamaz hale gelirse?

Eşyanız taşımayı yapan personellerimizden birinin hatası sonucu hasar görmüşse; eğer eşyanız onarılabilecek bir durumda ise onarım masraflarını, kullanılamayacak hale gelmesi halinde ise eşyanızın değeri ölçüsünde zararınız bizzat firmamız Ender Nakliye tarafından karşılanacaktır.

Taşıma sırasında portatif asansör kullanıyor musunuz?

Taşınacak eşya bireysel olarak taşımaya müsait değil ise ve taşınacak mahalin uygun olması şartı ile gerektiğinde portatif asansör ya da vinç kullanabilmekteyiz.