Doğuş Yatırım'a hoşgeldiniz.

Şirketimiz; yıllar içerisinde tedarikçi ve müşterilerinden almış olduğu destek ve göstermiş olduğu yüksek performans neticesinde bugün sektöründe saygınlık ve güvenilirliğini kuşkusuz ispat etmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Uzun yıllardan beri; İnşaat İzolasyon MalzemeleriKaba İnşaat MalzemeleriHırdavat Malzemeleri ve İş Güvenliği Malzemeleri ürünlerinin sağlayarak İnşaat sektöründe, hizmet kalitesini deneyimleriyle pekiştirmiş, bununla birlikte; uzman ve yetişmiş ekibimizle siz saygı değer özel müşterilerimize, memnuniyet odaklı kurumsal yapımızla hizmet vermekteyiz.

Bazen Sayılar Da Çok Şey Anlatır

000
den fazla OFİS taşıdık
000
dan fazla PİYANO taşıdık
000
den fazla TIBBİ EKİPMAN taşıdık
000
den fazla ÇELİK KASA taşıdık

Firma Yetkilisi Mesajı


Macit Kardeşler olarak kurulduğumuz günden bugüne bir çok değişime şahit olduk. Şimdi ise Ender Nakliye olarak yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaptığımız işlerle kendimizi her geçen gün geliştirdik. Eksik gördüğümüz yönlerimizi düzeltme gayreti içinde olup, siz değerli müşterilerimize mükemmel hizmet sunmanın gayreti içerisinde olduk. Sanat camiamızın ismini vermeyeceğimiz kıymetli bir çok sanatçısıyla birlikte çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize Macit Kardeşler - Ender Nakliye'ye duydukları güven için teşekkür ediyoruz. Bizi dostlarına da tavsiye ettikleri için minnettarız. Birlikte yeni işlerde görüşünceye dek, esen kalınız.

Çözüm Ortaklarımız